Prekių katalogas

Gardena NatureUp! vertikali vazonų sistema

 • Gardena NatureUp! vertikali vazonų sistema

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Gardena
  Augalų skaičius
  9 augalai
  Išmatavimai (l x w x h)
  65cm x 15cm x 54cm
  Komplektas su jungtimis
  3 vertikalūs vazonai, 3 dangteliai, 1 atraminė plokštė, 12 spaustukų
 • „GARDENA NatureUp“! Vertikalus bazinis rinkinys yra universali sistema, paverčianti plikas sienas akį traukiančiais meno kūriniais, apželdinant gėlėmis, žolelėmis ir daržovėmis. Visa tai padaroma greitai, nesudėtingai ir beveik be jokių pastangų. Sujungimai su loveliais/ segmentais, pagamintais iš aplinkos poveikiui atsparaus plastiko. Tai yra modulinė, išplečiamoji sistema, kurią galima sujungti nenaudojant jokių įrankių. Segmentai gali būti dedami ant grindų arba saugiai tvirtinami prie sienų. Drenažo sistema užtikrina, kad nė vienas lovelis/ segmentas nebūtų perpildytas vandeniu. Vandens perteklius surenkamas į apatinio padėklo surinkimo talpyklą. Dėl to siena ir grindys visada lieka švarios. Rinkinį sudaro 3 vertikalūs loveliai/ segmentai, 3 dangčiai, 1 apatinis padėklas ir 12 jungiamųjų spaustukų.
  Aukščiausai gaminio kokybė
  Vokietijoje pagaminti kokybiški GARDENA produktai reiškia našumą, patikimumą ir nuolatines naujoves.

  Mažas plotas - puikus efektas
  Žalias gerovės oazes galima sukurti net mažiausiuose plotuose, nes „NatureUp!“ pakanka itin mažai vietos pagrindui.

  Individualus dizainas
  Ši universali sistema suteikia daugybę galimybių, nes ją galima papildyti moduliais. Lovelį galima pastatyti ant grindų arba patikimai pritvirtinti prie sienos

  Išmanus vandens valdymas
  Kadangi lovelis turi drenažo kanalus visuose kampuose, jame niekad neužsilaiko vanduo. Vandens perteklius išsikirsto kanalais ir suteka į pagrindo indą. Dėl to sienos ir grindys visada išlieka švarios, ir tarp skirtingų lygių lovelių nepersiduoda mikrobai arba bakterijos.

  Drėkinimas be problemų
  Jei reikia optimalaus laistymo, „NatureUp!“ taip pat galima naudoti su drėkinimo sistema, kurią galima suderinti su laistymo kompiuteriu.