Gardena NatureUp! kampinė vazonų sistema

 • Kraunamos nuotraukos
  3299

  IŠPARDUOTA 

  Susisiekite su mumis.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Augalų skaičius
  3 augalai
  Išmatavimai (l x w x h)
  17cm x 17cm x 54cm
  Komplektas su jungtimis
  3 šoniniai vazonai, 3 dangteliai, 1 atraminė plokštė, 6 spaustukai
 • „GARDENA NatureUp“! Kampinis bazinis rinkinys yra universali sistema, paverčianti plikas sienas akį traukiančiais meno kūriniais, apželdinant gėlėmis, žolelėmis ir daržovėmis. Visa tai padaroma greitai, nesudėtingai ir beveik be jokių pastangų. Kampinių lovelių/ segmentų sujungimo sistema pagaminta iš aplinkos poveikiui atsparaus plastiko. Tai yra modulinė, išplečiamoji sistema, kurią galima sujungti nenaudojant jokių įrankių. Kampiniai loveliai/ segmentai gali būti statomi ant grindų arba saugiai tvirtinami prie sienų. Drenažo sistema užtikrina, kad nė vienas lovelis/ segmentas nebūtų perpildytas vandeniu. Vandens perteklius surenkamas į apatinio padėklo surinkimo talpyklą. Dėl to siena ir grindys visada lieka švarios. Rinkinį sudaro 3 kampiniai loveliai/ segmentai, 3 dangčiai, 1 apatinis padėklas ir 6 jungiamieji spaustukai.

  Aukščiausai gaminio kokybė
  Vokietijoje pagaminti kokybiški GARDENA produktai reiškia našumą, patikimumą ir nuolatines naujoves.

  Mažas plotas – didelis poveikis
  Žaliąsias sveikatingumo oazes galima skurti net mažiausiame plote, nes „NatureUp!“ reikia labai nedaug vietos.

  Individualus dizainas
  Lanksčioji sistema suteikia daug galimybių, nes ją galima suskirstyti į modulius. Kampinis lovelis gali stovėti ant žemės arba būti patikimai pritvirtintas prie sienos.

  Vandenį taupantis laistymas
  Vienam augalui tiekiamą vandens kiekį galima tiksliai dozuoti naudojant lašinamojo laistymo sistemą. Užtikrinamas ekonomiškas laistymas, pritaikytas reikalavimams.