Prekių katalogas

Gardena ClickUp! vazonas

 • Gardena ClickUp! vazonas

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Gardena
  Aukštis
  15 cm
  Skersmuo
  Ø25 cm
  Medžiaga
  Aukšos kokybės akrilo stiklas (PMMA medžiaga)
 • Aistrą sodininkystei galima rasti visais sezonais kartu su GARDENA "ClickUp!" gėlių vazonu. Pakelkite augalus į kitą lygį ir leiskite gėlėms augti danguje. Naudojant „ClickUp!“ derinį - rankeną* su gėlių vazonu, turėsite puikią kompoziciją, kuri džiugins akį aukštai nuo žemės. Pasodintas žoleles ar braškes galima lengvai nuskinti iš krūmo, nepasilenkiant. Aukštis apsaugo jūsų vazoną nuo nepageidaujamų kenkėjų, tokių kaip sraigės ar pelės. Vazono skersmuo yra 25 cm, todėl idealiai tinka vidutinio dydžio augalams. Norėdami pritvirtinti elegantišką gėlių vazoną ant stilingo „ClickUp!" , tiesiog spustelėkite jį. „One-Click“ jungties dėka dekoratyvinius elementus lengva pritvirtinti ir nuimti. Be to, jungtis yra ypač stabili. „ClickUp!" vazonas yra pagamintas iš aukštos kokybės akrilo stiklo (PMMA medžiagos). Medžiaga ne tik gerai atrodo, bet ir yra ypač tvirta ir atspari oro sąlygoms. Ši sodo puošmena gali pakęsti net šaltas dienas ir nebus pažeista šalnų. Laistant, vazono apačioje esantis vandens nutekėjimas apsaugo jūsų augalus nuo perlaistymo. Po vazonu yra specialus kraštas nulašėjimui, tad „ClickUp!“ rankena nebus pažeista vandens. Suteikite savo sodui jaukų stilių naudodami GARDENA "ClickUp!" gėlių vazoną. GARDENA suteikia šiam gaminiui penkerių metų garantiją.

  Traukiantis akį
  "ClickUp!" Gėlių vazonas gali pakelti jūsų gėles į kitą lygį. Aukštos kokybės maumedžio rankena pakels augalų vazoną aukščiau įprastų gėlynų. Tai suteiks jūsų sodui išskirtinį vaizdą.

  Vidutinio dydžio augalams
  Sodinimo vazono skersmuo yra 25 cm, todėl vidutinio dydžio augalams pilnai užtenka vietos augti ir žydėti.

  Aukštos kokybės medžiagos
  "ClickUp!" gėlių vazonas yra pagamintas iš aukštos kokybės akrilo stiklo (PMMA medžiagos) ir yra ypač tvirtas, taip pat atsparus UV ir šalčiui.

  Lankstus ir praktiškas
  Naudojant praktišką vieno paspaudimo mechanizmą, „ClickUp!“ gėlių vazoną galima lengvai pritvirtinti ir nuimti nuo pagrindinės rankenos. Vieno paspaudimo tvirtinimas yra ypač stabilus ir be klibėjimo.

  Optimali augalų priežiūra
  Specialus vandens nutekėjimas apsaugo augalus nuo perlaistymo galimybės. Dubenėlio apačioje yra lašinamasis kraštas, dėl kurio medinė rankena lieka nepažeista.

  *ClickUp! rankena parduodama atskirai