Prekių katalogas

Gardena ClickUp! rankena

 • Gardena ClickUp! rankena

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Gardena
  Aukštis
  117 cm
  Skersmuo
  Ø3.2 cm
  Medžiaga
  Maumedžio mediena
 • Viena rankena - daugybė galimybių! GARDENA "ClickUp!" rankena yra pagrindinis jaukaus sodo elementas, skirtas naudoti su įvairiausiais „ClickUp!" priedais. Asortimente yra dekoratyvinių ir praktiškų elementų kiekvienam sezonui: nuo stilingo gėlių dubenėlio pavasariui, vabzdžių viešbučio ar elegantiško fakelo vėsiems rudens vakarams. Praktiška yra tai, kad su naujoviška GARDENA "ClickUp!" viso sezono sistema priedus galima labai lengvai pakeisti. Vos vieno paspaudimo mechanizmas leidžia lengvai, greitai ir saugiai pritvirtinti elementus. Kotas yra modernaus dizaino ir pagamintas iš aukštos kokybės patvarių medžiagų. Jį sudaro FSC® 100% sertifikuota maumedžio mediena su tvirtu nerūdijančio plieno galu pagrindui. Paprastą, aukštos kokybės dizainą galima optimaliai integruoti į jūsų sodą ir sukurti harmoningą bendrą vaizdą. Smailus, nerūdijančio plieno galas užtikrina tvirtą ir stabilų tvirtinimą žemėje. Naudodami pridedamą, papildomą stūmoklį, kuris palengvina rankenos tvirtinimą į žemę, galite lengvai įspausti kotą į žemę ir jums nereikia jokių kitų įrankių. GARDENA suteikia penkerių metų garantiją šiam gaminiui. Suteikite savo sodui jaukumo naudodami „ClickUp!" sistemos gaminius.

  Visiems sezonams
  GARDENA "ClickUp!" Rankena yra pagrindinė individualios modernios sodo dizaino sistemos visam sezonui dalis. „ClickUp!" asortimentas siūlo skirtingus elementus pavasariui, vasarai, rudeniui ir žiemai. Stilingus priedus galima pritvirtinti prie rankenos ir bet kada pakeisti.

  "ClickUp!" sistema
  Naudojant naujovišką „One-Click“ tvirtinimą, priedus galima lengvai ir saugiai pritvirtinti prie „ClickUp!“ Jauskitės laisvai kaskart keisdami antgalius, kada tik panorėsite, nes jungtis bus tvirta ir be menkiausio klibėjimo.

  Patrauklus dizainas
  Apčiuopiama kokybė! Tvirtą „ClickUp!" Rankeną sudaro FSC® 100% sertifikuota maumedžio mediena ir stabili nerūdijančio plieno galinė dalis.

  Stabilus sutvirtinimas
  Tvirtas nerūdijančio plieno galas užtikrina stabilų įtvirtinimą.