Prekių katalogas

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 305

 • Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 305

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Husqvarna
  Baterijos tipas
  Li- lon
  Tipinis įkrovimo laikas
  60 min
  Tipinis pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  70 min
  Darbinio ploto pajėgumas
  600 m²
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  22°
  Pjovimo sistema
  Trys laisvai besisukantys peiliai
  Pjovimo plotis
  22 cm
  Pjovimo aukštis min- max
  20- 50 mm
  Klaviatūra
  19 mygtukų
  Informacinis skydelis
  LCD ekranas, didelis
  Signalizacija
  Yra
  PIN kodas
  Yra
  Laiko užraktas
  Yra
  Laikmatis
  Taip
  Tekstinių pranešimų perdavimų sistema
  Nėra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Transportavimo rankena
 • „Husqvarna Automower® 305“ pasižymi kompaktiška konstrukcija ir idealiai tinka mažesniems, sudėtingiems iki 600 m2 ploto sodams, lengvai įveikia šlaitus su 40 proc. įkalne. Keturių ratų platforma kartu su sistemingu pravažiavimų įveikimu užtikrina efektyvų darbą, o trigubos paieškos funkcija padeda rasti greičiausią kelią atgal iki įkrovimo stotelės. Įrengtas laikmatis pagal oro sąlygas, apsauga nuo šerkšno ir „Automower® Connect@Home“. Lengvai valomas ir nuplaunamas sodo žarna. 

  "Automower® Connect@HOME"
  "Automower® Connect@HOME" mobilioji programėlė leidžia kontroliuoti robotą vejapjovę nuotoliniu būdu. Naudodami "Bluetooth" iki 30 m atstumu robotą galėsite valdyti, konfigūruoti ir gauti iš jo pranešimus.

  Oro sąlygų laikmatis
  Darbo laikas pritaikomas prie vejos augimo greičio – kai žolė auga greičiau, „Husqvarna Automower®“ pjauna ilgiau. Kai oras saulėtas ar sausas arba sezonas artėja prie pabaigos, vejapjovė pjauna trumpiau. Tai sumažina vejos ir vejapjovės dėvėjimąsi.

  Automatinis koridorių suradimas
  „Husqvarna Automower®“ automatiškai pajunta siaurus koridorius ir suranda kelią net per siauriausius iš jų. Savo maršrutą per koridorių ji pakeičia taip, kad neliktų nemalonių pėdsakų. 

  Spiralinis pjovimas
  Pasiekęs plotą, kuriame žolė aukštesnė nei vidutinė, Husqvarna Automower važinės spiralės formos trajektorija ir išlygins skirtumus. 

  Keičiamas viršutinis gaubtas
  Padarykite savo vejapjovę unikalią ir asmenišką pakeisdami viršutinio dangčio spalvą. Galima įsigyti kaip priedą - sniego baltumo, Husqvarna oranžinės spalvos. 

  Taškinis pjovimas
  Specialus režimas ribotam aukštesnės žolės plotui greitai nupjauti. Tai ypač praverčia, pavyzdžiui, tada, kai patraukus sodo baldus reikia nupjauti žolę toje vietoje, kur jie stovėjo. Vejapjovę pastatykite pageidautinoje vietoje ir pasirinkite taškinį („Spot“) pjovimo režimą. Vejapjovė pradės judėti spirale su tankiomis vijomis ir, kai užbaigs, perjungs automatinį režimą. 

  Oro sąlygų patikra
  Robotas vejapjovė Automower® gali veikti visą parą bet kokiomis oro sąlygomis. Jam nereikia jokios priežiūros. Be to, šis modelis puikiai atlaiko Šiaurės Europos šalių klimato sąlygas. 

  Apsauga nuo vagysčių pavojaus signalu / PIN kodu
  Itin efektyvi apsauga nuo vagystės. Jei robotas vejapjovė pakeliamas aukštyn, įsijungia garsinė signalizacija, kurią išjungti galima tik unikaliu PIN kodu. 

  Patikimumas

  Puikūs pjovimo rezultatai

  Žemas triukšmo lygis

  Unikali pjovimo sistema

  Jokių išmetamųjų teršalų

  Automatinis įkrovimas

  Mažos energijos sąnaudos

  Laikmatis

  Pakėlimo ir pasvirimo jutikliai

  Oro sąlygų patikra 

  Įveikia iki 40 % statumo šlaitus