Prekių katalogas

Nulinio posūkio traktoriukas Husqvarna Z560X

 • Nulinio posūkio traktoriukas Husqvarna Z560X

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Husqvarna
  Variklio gamintojas
  Kawasaki
  Variklio tipas
  FR serija
  Cilindrai
  2
  Transmisijos tipas
  Hidrostatinė
  Pjovimo plotis
  155 cm
 • Husqvarna Zero-Turn traktoriukų ilgi pjovimo ašmenys, didelis pjovimo greitis ir galimybė apsisukti aplink savo ašį užtikrins nepriekaištingus rezultatus net ir pjaunant labai didelius plotus. Efektyvumas, greitis ir paprastas darbas garantuotas. Husqvarna Zero-Turn traktoriukai idealiai tinka sodų ir mažesnių plotų savininkams. Traktoriukai itin kompatiški ir užtikrinantys nepriekaištingus rezultatus. Šie Zero-turn traktoriukai labai manevringi ir efektyvūs. Be to, darbas tiesiog taps pramoga.

  Nulinio apsisukimo vairavimo sistema
  Individuali, hidraulinė vairavimo sistema užtikrina manevringumą, leidžia traktoriukui apsisukti aplink savo ašį. Tai padidina darbo našumą.

  Nuo vibracijos apsaugota platforma
  Vibraciją mažinantys guminiai elementai atskiria rankas, kūną ir kojas nuo rėmo, todėl naudotojas darbo metu mažiau pavargsta.

  Tvirtas pjovimo agregato keltuvas, kurio nereikia reguliuoti rankomis
  Dėl praktiško pedalu valdomo pjovimo agregato keltuvo užtikrinamas spartus darbas, o rankos lieka laisvos.

  Komercinės klasės važiuoklė
  Dėl važiuoklę sudarančių 2" x 3" plieno vamzdžių 11 Ga storio sienelėmis konstrukcija yra ypač tvirta ir praktiška. Be to, dėl atviros konstrukcijos lengviau atlikti priežiūros darbus.

  Intensyvus darbas tai didelė apkrova Jūsų traktoriukui. Kadangi Husqvarna Zero-turn traktoriukai kurti kartu su komercinei veiklai skirtais traktoriukais jie pasižymi itin dideliu patvarumu, su galingais varikliais ir patvaria važiuokle. Atviras traktoriuko modelis užtikrina itin patogią jo priežiūrą ir sumažina šiukšlių kaupimąsi. Visos šios savybės suteikia Jūsų traktoriukui ilgaamžiškumą.

  Husqvarna Zero-turn traktoriukai pasižymi žemu gravitacijos centru, šis jų ypatumas užtikrina nepriekaištingą sukibimą ir stabilumą net ir pjaunant nelygią veją. Dideli, platūs galiniai ratai mažiau slegia pjaunamos vejos paviršių, todėl Jūsų žolė bus mažiau suspaudžiama, o net ir itin sunkiai prieinami plotai lengviau pasiekiami. Efektyvi kondicionavimo sistema leis Jūsų traktoriukui dirbti optimaliai net ir pačią karščiausią dieną.