Husqvarna AUTOMOWER® 415X

  • Kraunamos nuotraukos
    269900

    IŠPARDUOTA 

    Susisiekite su mumis.

    Į krepšelį 
    Lizingo skaičiuoklės
    • gf
    • sbl
    • ml
    Skaičiuojama...
    Baterijos tipas
    Ličio jonų
    Tipinis įkrovimo laikas
    60 min
    Tipinis pjovimo laikas po vieno įkrovimo
    50 min
    Darbinio ploto pajėgumas
    1500 m²
    Įkrovimo sistema
    Automatinė
    Didžiausias darbo vietos nuolydis
    22°
    Pjovimo sistema
    Trys laisvai besisukantys peiliai
    Pjovimo plotis
    22 cm
    Pjovimo aukštis min- max
    20- 50 mm
    Svoris
    9,8 kg
    LED žibintai

    Programinės įrangos atnaujinimas
    FOGA
    Informacinis skydelis
    MonoChrome Graphical Display 2,8"
    Signalizacija
    Yra
    PIN kodas
    Yra
    Instaliacijos užraktas
    Yra
    Laiko užraktas
    Yra
    Laikmatis
    Taip
    Pakėlimo daviklis
    Yra
    Pasvirimo daviklis
    Yra
    Transportavimo rankena

  • "Husqvarna Automower® 415X" – patikimas ir didelio našumo "X-line" serijos modelis, tinkamas vidutinio dydžio vejai. Jis pjauna sudėtingas vejas iki 1500 m2, pasižymi sistemingu pjovimu, kad būtų idealiai nupjautos siauros perėjos, ir lengvai tvarko šlaitus, kurių nuolydis yra 40%. Nerūpestingas valdymas dėl elektrinio pjovimo aukščio reguliavimo, "TargetHeight" funkcijos, apsaugos nuo užšalimo ir oro laikmačio. Lengvai valomas ir nuplaunamas žarna. Kaip mūsų aukščiausios kokybės "X-line" gaminys, jame yra "Automower® Connect" su GPS vagysčių sekimo funkcija ir GPS pagalba valdoma navigacija, kad galėtumėte valdyti bet kur, ir "X linijos" dizainą su LED priekiniais žibintais, priekiniu buferiu ir specialiais spalvotais ratų gaubtais. Taip pat įrengta "FOTA" (automatiniai programinės įrangos atnaujinimai belaidžiu būdu).

    Automower® Connect
    Programėlės dėka galite sekti dabartinę roboto būklę ir pasiųsti savo įrenginiui komandas: „Start“ (Paleisti), „Stop“ (Sustabdyti) ir „Park“ (Pastatyti) iš bet kurios pasaulio vietos. Tokiu būdu galėsite lengvai perskaityti ir pakeisti roboto nustatymus nebūdami šalia jo. Vagystės atveju gausite signalą ir galėsite sekti savo roboto vejapjovės buvimo vietą.

    Navigacija su GPS
    Vejapjovėje sumontuota GPS sistema sukuria sodo žemėlapį, apimantį ribinius ir nukreipiamuosius laidus. Tada „Husqvarna Automower®“ užregistruoja, kurias sodo dalis jau nupjovė, ir atitinkamai pakoreguoja pjovimo planą. Tai užtikrina optimalų pjaunamos vejos ploto parinkimą ir puikius pjovimo rezultatus.

    Sisteminis judėjimas pravažiavimais
    Kad visur puikiai nupjautų, robotą vejapjovę galima nustatyti automatiškai perjungti judėjimo kelią iš atsitiktinio į sisteminį režimą siauruose pravažiavimuose.

    Priekiniai žibintai
    Efektyvūs LED žibintai leidžia stebėti kaip robotas dirba tamsiu paros metu, atsiradus gedimui, žibintai pradeda mirksėti.

    Lengva valyti
    Roboto vejapjovės išorę ir apačią galite nuplauti sodo žarna. Naudojant pridėtą priežiūros įrankį galima nesunkiai nuimti gaubtą, kad būtų galima patogiai visur pasiekti ir valyti.

    Apsauga nuo šalčio
    Robotas vejapjovė automatiškai nutraukia pjovimo grafiką esant šalčiui, taip padėdamas apsaugoti veją.

    Valdymas balsu
    Visi robotai vejapjovės su "Husqvarna Automower Connect" mobiliąja programėle yra suderinami su "Amazon Alexa" ir "Google Home". Tai reiškia, kad robotas vejapjovė vykdys balsu jam pateiktas komandas ir jūs galėsite paleisti, sustabdyti ar gauti informaciją apie esamus roboto vejapjoves nustatymus.

    Elektrinis aukščio reguliavimas
    Pjovimo aukštį greitai pareguliuoja elektra valdomas aukščio reguliatorius, lengvai pasiekiamas iš pagrindinio meniu.

    FOTA – programinė įranga belaidžiu būdu
    Galimybė atnaujinti programinę įrangą automatiškai, belaidžiu būdu, naudojant Automower® Connect.

    Įveikia iki 40 % statumo šlaitus
    Dideli ratukai su grubiu protektoriumi puikai sukimba net su slidžiu paviršiumi. Vejapjovė įveikia iki 40 % statumo šlaitus.

    Gido kabelis
    Gido laidas padeda vejapjovei susirasti kelią į įkrovimo stotį ir sumažina paieškos laiką, ypač sudėtingos formos soduose.

    Oro sąlygų laikmatis
    Darbo laikas pritaikomas prie vejos augimo greičio – kai žolė auga greičiau, „Husqvarna Automower®“ pjauna ilgiau. Kai oras saulėtas ar sausas arba sezonas artėja prie pabaigos, vejapjovė pjauna trumpiau. Tai sumažina vejos ir vejapjovės dėvėjimąsi.

    Automatinis koridorių suradimas

    „Husqvarna Automower®“ automatiškai pajunta siaurus koridorius ir suranda kelią net per siauriausius iš jų. Savo maršrutą per koridorių ji pakeičia taip, kad neliktų nemalonių pėdsakų.

    Patogus įkrovimo stotelės įrengimas
    Lankstus įkrovimo stotelės vietos parinkimas, paprastas jos instaliavimas ir saugus Husqvarna Automower grįžimas į įkrovimo stotelę.

    Balanso kontrolė
    Automatiškai nustato disbalansą pjovimo sistemoje, sukeltą sulinkus, nesant ar dvigubai sumontavus ašmenis.

    GPS sekimo funkcija vagystės atveju
    Gaminiai su įdiegta Automower Connect®/Husqvarna Fleet Services™ sistema iš karto fiksuoja savo buvimo vietą ir siunčia pranešimus.Husqvarna Automower® tampa ypač saugus ir sumažėja vagystės rizika.

    Guminis buferis
    Guminis priekinis buferis daro robotą vejapjovę atsparesnį pasikartojančiam susidūrimui su medžiais, krūmais ir kitais įrenginio objektais.

    Spiralinis pjovimas
    Pasiekęs plotą, kuriame žolė aukštesnė nei vidutinė, Husqvarna Automower važinės spiralės formos trajektorija ir išlygins skirtumus.

    Taškinis pjovimas
    Specialus režimas ribotam aukštesnės žolės plotui greitai nupjauti. Tai ypač praverčia, pavyzdžiui, tada, kai patraukus sodo baldus reikia nupjauti žolę toje vietoje, kur jie stovėjo. Vejapjovę pastatykite pageidautinoje vietoje ir pasirinkite taškinį („Spot“) pjovimo režimą. Vejapjovė pradės judėti spirale su tankiomis vijomis ir, kai užbaigs, perjungs automatinį režimą.

    Valdymo pultas su grafiniu ekranu, vidutinio dydžio
    Didelės raiškos valdymo pultas su grafiniu ekranu, vidutinio dydžio. Paprasta valdyti.

    Patikimumas
    Vejos pjovimas robotais visiškai patikimas. Per 20 metų savo vejapjoves „Husqvarna“ patobulino taip, kad būtų pasiektas aukščiausias patikimumo, kokybės ir pjovimo rezultatų lygis, tik minimaliai prisidedant naudotojui.

    Unikali pjovimo sistema
    „Husqvarna Automower®“ pjauna po truputį, bet dažnai, tad veja bus graži ir sveika. Ji turi iš anglinio plieno pagamintus aštrius kaip skustuvai peilius, sumontuotus ant tvirtos pjovimo disko sistemos. Tai užtikrina našų darbą ir labai mažas energijos sąnaudas.

    Žemas triukšmo lygis
    Dėl unikalios pjovimo sistemos Automower® veikia tyliai, ramiai ir tada, kai patogu jums.

    Jokių išmetamųjų teršalų
    Varomas elektra, robotas vejapjovė Automower® neišmeta jokių pavojingų teršalų.

    Apsauga nuo vagysčių pavojaus signalu / PIN kodu
    Itin efektyvi apsauga nuo vagystės. Jei robotas vejapjovė pakeliamas aukštyn, įsijungia garsinė signalizacija, kurią išjungti galima tik unikaliu PIN kodu.

    Automatinis įkrovimas
    Kai Automower® reikia daugiau energijos, jis pats randa kelią į įkrovimo stotį.

    Mažos energijos sąnaudos
    Veiksminga energijos valdymo sistema reiškia mažesnes energijos sąnaudas, todėl roboto vejapjovės Automower® eksploatacinės išlaidos - tai tik nedidelė dalis įprastų vejapjovių eksploatacinių išlaidų.

    Nutolę darbo pradžios taškai x3
    Tolygus pjovimo rezultatas visoje vejoje dėl galimybės pradėti pjovimą iš trijų skirtingų pradžios taškų, pagal gido kabelį, vedantį prie įkrovimo stotelės. Su aktyvia GPS navigacija (turi konkretūs modeliai), nuotoliniai pradžios taškai yra nustatyti automatiškai ir rankiniu būdu jų nustatyti nereikia.

    Kompaktiškas ir lengvas
    Kompaktiškas ir lengvas, manevringas. Puikiai tinka mažesnies sodams. Patogu transportuoti ir sandėliuoti.

    Laikmatis
    Robotas vejapjovė Automower® gali veikti visą parą, 7 dienas per savaitę.

    Pakėlimo ir pasvirimo jutikliai
    Robotui vejapjovei Automower® pakilus nuo žemės paviršiaus ar apsivertus, peiliai automatiškai išsijungia. Be to, peiliai sukasi toliau nuo roboto vejapjovės išorinio krašto. Susidūręs su kliūtimi, Automower® sustoja ir automatiškai pakeičia kryptį, neleisdamas peiliams nieko pažeisti.

    Oro sąlygų patikra
    Robotas vejapjovė Automower® gali veikti visą parą bet kokiomis oro sąlygomis. Jam nereikia jokios priežiūros. Be to, šis modelis puikiai atlaiko Šiaurės Europos šalių klimato sąlygas.