Prekių katalogas

Gardena automatinis lietaus vandens bako siurblys 4700/2 inox

 • Gardena automatinis lietaus vandens bako siurblys 4700/2 inox

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Gardena
  Vandens siurblio tipas
  Panardinamas
  Galingumas
  550 W
  Didžiausias našumas
  4700 l/h
  Maksimalus slėgis
  2,3 bar
  Didžiausias pakėlimo aukštis
  23 m
  Maksimalus panardinimo gylis
  7 m
  Maksimali skysčio temperatūra
  35°
  Kabelio ilgis
  10 m
  Maitinimo kabelio tipas
  H07 RNF
  Elektrosaugos klasė
  IP X8
 • Paverskite savo namus Edeno sodu. Ieškote išmanaus, galingo vandens siurblio, turinčio daug funkcijų ir ilgą tarnavimo laiką? Tada automatinis GARDENA lietaus vandens bako siurblys 4700/2 inox yra būtent tai, ko jums reikia. Su šiuo siurbliu jūsų sodas žaliuos. Patogiai rinkite lietaus vandenį į lietaus statinę ir laistykite savo sodą.
  Patogus, ypač galingas ir tvirtas - būtent tokios savybės automatinį lietaus vandens bako siurblį 4700/2 inox išskiria iš kitų. Siurblys skirtas funkcionaliam ir efektyviam darbui atlikti. Gaminio korpusas - 149 mm pločio, pagamintas iš nerūdijančio plieno ir jungiamojo sriegio, kuris pagamintas iš tos pačios medžiagos. Lietaus vandens rezervuaro siurblio našumas - 4700 l / val. , esant 2,3 bar darbiniam slėgiui. Ar norite naudoti jį su savo įprastu sodo purkštuvu ar dar didesniu, pavyzdžiui, „AquaZoom“? Siurblys idealiai tinka tiek šiems, tiek ir kitiems purkštuvams.
  Jis turi automatinio įjungimo / išjungimo funkciją, užtikrinančią automatinį veikimą ir apsaugą nuo sauso veikimo. Automatinio perjungimo funkcija įjungia ir automatiškai sustabdo siurblį, kai vandens reikia arba jo nebereikia: Jis netgi gali būti naudojamas su laistymo kompiuteriu. Be to, integruotas ir lengvai valomas filtras apsaugo jūsų siurblį ir prijungimo įrenginius nuo nešvarumų ar apgadinimo. Patentuotas teleskopinis vamzdis, pagamintas iš lengvo ir tvirto aliuminio, leidžia greitai ir lengvai jį sureguliuoti: patogiai pritaikykite jį tinkamam lietaus statinės ilgiui (760–960 mm). Tokiu būdu jūs galite lengvai nukreipti vandenį per statinės kraštą. Ar norėtumėte sureguliuoti srautą arba visiškai uždaryti žarną, kad vanduo neištekėtų? Tada pridedamas reguliavimo vožtuvas bus puiki pagalba.
  Siurblio transportavimas taip pat yra labai patogus. Kad jungiamasis laidas netrukdytų, pakabinkite jį ant tvirto vamzdžio, kurį galėsite naudoti kaip patogią ir neslidžią rankenėlę ir lengvai nešite siurblį.
  Aukščiausios kokybės automatinis lietaus vandens bako siurblys 4700/2 inox siūlo nepriekaištingą našumą ir maksimalų komfortą.