Prekių katalogas

Gardena akumuliatorinis siurblys 2000/2 18V P4A

 • Gardena akumuliatorinis siurblys 2000/2 18V P4A

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Didžiausias našumas
  2000 l/h
  Maksimalus slėgis
  2 bar
  Didžiausias pakėlimo aukštis
  20 m
  Maksimalus panardinimo gylis
  1,8 m
  Maksimali skysčio temperatūra
  35°
  Svoris
  2,5 kg
 • Laistyti savo sodą su minkštu lietaus vandenius, ne tik taupo jūsų pinigus, bet ir puikus variantas jūsų augalams ir aplinkai. Bet kas nori laistyti iš lietaus vandens rezervuarų? Jums to daryti ir nereikės. Naudojant GARDENA lietaus vandens siurblį 2000/2 18V P4A, laistymui nenaudosite papildomų jėgų, nei laiko, nes jis siurbs vandenį tiesiai iš vandens rezervuaro, net ir vietose kuriose nėra elektros energijos. Jei sujungsite siurblį su GARDENA laistymo antgaliu arba svyruojančiu purkštuku pvz.: „AquaZoom“, jūsų augalai, gėlės ir veja bus palaistyti švelniu dušu. Siurblio teleskopinis aliuminis kotas reguliuojamas pagal lietaus vandens rezervuaro aukštį. Siurblio galingumas 2000 l/h, maksimalus slėgis 2 barai. Naudojant srauto reguliavimą, vandens srovė gali būti reguliuojama ir netgi naudojama su MicroDrip sistema. Laikmatis leidžia pasirinkti kiek laiko siurblys turėtų veikti. O kas jeigu rezervuaras ištuštės? Tai ne problema: apsauga nuo sauso veikimo apsaugos siurblį nuo sugadinimų. Taip pat integruotas filtras, kuris gali būti nuimamas ir išvalomas. Siurblio korpusas yra tvirtas ir patvarus, kaip ir visi kiti siurblio komponentai. Štai kodėl mes siūlome penkerių metų garantiją, kai siurblį užregistruojate internetu. Žinoma, sodo siurblys gali būti naudojamas netik lietaus vandens rezervuaruose, bet ir atliekant visas kitas siurbimo užduotis. GARDENA akumuliatorinis lietaus vandens siurblys 2000/ 2 18V P4A“ komplektuojamas kartu su įkrovikliu ir 18V POWER FOR ALL sistemos akumuliatoriumi, kurio veikimo laikas yra nuo 18 iki 65 min. priklausomai nuo pasirinkto siurbimo lygio. Šis rinkinys yra ”POWER FOR ALL” aljanso, kuris yra vienas iš didžiausių ir lyderiaujančių akumuliatorių aljansų, gaminys. Rinkinys gali būti naudojamas visuose 18V ”POWER FOR ALL” gaminiuose. Tai reiškia, kad jūs įsigiję šitą rinkinį su akumuliatoriumi ir įkrovikliu, galite naudoti jį visuose savo gaminiuose. Sutaupote pinigų ir visada išliekate lankstūs.

  Stiprus ar švelnus - pasirinkite funkciją
  Akumuliatorinis siurblys veikia esant maksimaliam 2.0 barų slėgiui. Galite pasirinkti iš trijų veikimo lygių ir individualiai reguliuoti tekančio vandens kiekį naudodami valdymo vožtuvą. Maksimali siurblio tiekimo galia yra 2 000 l / h.

  Tai viskas, ko jums reikia
  Paruošto naudoti lietaus bako siurblio 2000/2 18 V P4A komplekte yra 18 V ličio jonų baterija ir įkroviklis iš „POWER FOR ALL ALLIANCE“. Veikimo laikas yra iki 65 minučių, priklausomai nuo pasirinkto režimo.

  Nėra sauso veikimo
  Integruota „AutoStop“ apsaugos nuo sauso veikimo funkcija užtikrina, kad siurblys išsijungtų ir nebūtų pažeistas, jei yra per mažai vandens.

  Integruotas filtras
  Filtrų sistema, integruota į siurblio apačioje, apsaugo nuo nešvarumų dalelių. Tai leidžia siurbliui veikti sklandžiai.

  Laikmačio funkcija
  Kas nori visą dieną stovėti šalia siurblio? Galite pasinaudoti laikmačio funkcija, kad pasirinktumėte laiką, per kurį jūsų siurblys turėtų veikti (5, 10 ar 15 minučių). O tuo metu, galite užsiimti kita veikla. Siurblys automatiškai išsijungs.

  Reguliuojamo ilgio vamzdelis
  Teleskopinis aliuminio vamzdis yra pasuktas taip, kad vanduo būtų pumpuojamas be nuostolių ir nebūtų jokių susilenkimų. Galite pritaikyti jo ilgį pagal lietaus statinės aukštį.

  Transportavimas be didesnių sunkumų
  Siurblys yra lengvas ir nesudėtingai valdomas. Įleidžiamas teleskopinis vamzdis tarnauja kaip rankena. Akumuliatorius montuojamas tiesiai ant siurblio, kad sudarytų kompaktišką komplektą, kad jį būtų galima lengvai perkelti į kitą naudojimo vietą.

  18 V "POWER FOR ALL" akumuliatorius - daugiau nei įprastas akumuliatorius
  „POWER FOR ALL ALLIANCE“ yra viena didžiausių akumuliatorių gamintojų lyderių sąjungų, kurių akumuliatorius galima naudoti daugelyje prietaisų. Tai leidžia jums sutaupyti pinigų ir išlikti lankstiems!