Prekių katalogas

Gardena akumuliatorinis panardinamas siurblys 2000/2 18V P4A

 • Gardena akumuliatorinis panardinamas siurblys 2000/2 18V P4A

  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Gardena
  Vandens siurblio tipas
  Panardinamas
  Didžiausias našumas
  2000 l/h
  Maksimalus slėgis
  2 bar
  Maksimali skysčio temperatūra
  35°
 • Ar norite naudoti siurblį ten, kur nėra elektros? Su GARDENA akumuliatoriniu švaraus vandens panardinamu siurbliu 2000/2 18V P4A, jūs galite siurbti vandenį iš taško A iki B, kad ir kur jūs bebūtumėte – sode, valtyje arba bet kur kitur lauke. Trys skirtingi siurbimo lygiai ir siurbimo aukštis iki 20 m. siurblys universalus ir galingas. Maksimalus slėgis 2 barai ir 2000 l/h. Iki 1100 l gali būti perpumpuoti iš vienos vietos į kitą su vienu akumuliatoriaus įkrovimu. Maksimalus veikimo laikas nuo 18 iki 65 minučių, priklausomai nuo pasirinkto siurbimo lygio. Galite prijungti 19 mm (3/4“) ar 25 mm (1“) laistymo žarną. Panardinamas siurblys puikiai tiks ir mažesniems vandens kiekiams perpumpuoti, pvz.: kada norima išpumpuoti vandens baseiną. Jei nuimsite siurblio kojelę, galėsite nusiurbti vandenį iki beveik 5 mm – ir tuo metu žaisti su vaikais. Naudokitės laikmačiu, pasirinkite kiek laiko siurblys turėtų pumpuoti vandenį – 5, 10 arba 15 min. „AutoStop“ funkcija užtikrina, kad siurblys niekada neveiktų be vandens. Filtrai integruoti į kojelę apsaugo siurblį nuo nešvarumų. Visų šių apsaugos priemonių dėką siurblys veiks patikimai ir saugiai – net tada kai nėra naudojamas.

  GARDENA akumuliatorinis švaraus vandens siurblys 2000/ 2 18V P4A“ komplektuojamas kartu su įkrovikliu ir akumuliatoriumi. Šis rinkinys yra ”POWER FOR ALL” aljanso, kuris yra vienas iš didžiausių ir lyderiaujančių akumuliatorių aljansų, gaminys. Rinkinys gali būti naudojamas visuose 18V ”POWER FOR ALL” gaminiuose. Tai reiškia, kad Jūs, įsigijęs šitą rinkinį su akumuliatoriumi ir įkrovikliu, galite naudoti jį visuose savo gaminiuose. Sutaupote pinigų ir visada išliekate lankstūs.

  Galingas ir universalus
  Ar jums reikia sodo siurblio, kad galėtumėte ištuštinti nedidelį baseiną ar valtį, o gal reikia sodo dušo? Tai ne problema: švaraus vandens panardinamąjį siurblį galima nustatyti trimis skirtingais našumo lygiais ir lanksčiai pritaikyti jūsų konkrečiai užduočiai.

  Tai viskas, ko jums reikia
  Paruošto naudoti panardinamojo švaraus vandens siurblio 2000/2 18V P4A komplekte yra 18V ličio jonų akumuliatorius ir įkroviklis iš „POWER FOR ALL ALLIANCE“. Veikimo laikas yra iki 65 minučių, priklausomai nuo pasirinkto režimo.

  Nėra sauso veikimo
  Integruota „AutoStop“ apsaugos nuo sauso veikimo funkcija užtikrina, kad siurblys išsijungtų ir nebūtų pažeistas, jei yra per mažai vandens.

  Saugus valdymas
  Filtrų sistema, integruota apačioje apsaugo nuo nešvarumų dalelių. Tai leidžia siurbliui veikti sklandžiai.

  Laikmačio funkcija
  Kas nori visą dieną stovėti šalia siurblio? Galite pasinaudoti laikmačio funkcija, kad pasirinktumėte laiką, per kurį jūsų siurblys turėtų veikti (5, 10 ar 15 minučių). O tuo metu, galite užsiimti kita veikla. Siurblys automatiškai išsijungs.

  Plokščias siurbimas
  Nuėmus atramas, patalpas ar konteinerius galima ištuštinti iki labai mažo vandens likučio - vos penkių milimetrų.

  18 V "POWER FOR ALL" akumuliatorius - daugiau nei įprastas akumuliatorius
  „POWER FOR ALL ALLIANCE“ yra viena didžiausių akumuliatorių gamintojų lyderių sąjungų, kurių akumuliatorius galima naudoti daugelyje prietaisų. Tai leidžia jums sutaupyti pinigų ir išlikti lankstiems!