Husqvarna miškininko diržas FLEXI + matavimo juosta + kirvis AXE A1400 + 3 pleištai (komplektas)

 • 30600
  36000 Sutaupykite 5400
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
 • Miškininko diržas "FLEXI" (199,-)

  Lankstus ir ergonomiškas įrankių diržas su puikiu svorio paskirstymu ir reguliuojama, viena ranka atsegama diržo sagtimi, specialiai sukurta miško darbams. Intuityvus ir lengvai personalizuojamas, su lengvai pritvirtinamais dėklais, kišenėmis ir laikymo diržais. Komplekte: Įrankių diržas, laikymo diržai, Combi dėklas, Combi dėklas su kišene pleištams, įrankių dėklas, universalus dėklas pirmosios pagalbos rinkiniui, dėklas dildei ir Combi įrankiui.

  Diržo sagtis
  Unikalus dizainas, paprasta nuolat koreguoti ir greitai atkabinti viena ranka.

  Kablys
  Unikalus kablys naudojamas visoms kišenėms. Ši sistema leidžia paprastai pakeisti kablį. 

  Matavimo juosta (59,90)

  Dėl unikalios konstrukcijos ši matavimo juosta yra nedidelio svorio ir puikaus dizaino - ją galima lengvai priveržti ar pakeisti juostą arba spyruoklę. Juostą galima lengvai padalyti laikant vienoje rankoje, visiškai nenaudojant varžtų. Juosta žymėta abejose pusėse; dviejų ilgių juostas galima įsigyti kaip atsargines dalis. Pateikiama su atleidimo kabliu. Taip pat galima pasirinkti medžio kablį. 

  Kirvis AXE A1400 (64,89)

  Universalusis kirvis skirtas įvairiems medžio darbams, pavyzdžiui, statybose ar miške. Kirvio galva turi nelimpančią dangą, kuri sumažina trintį ir palengvina įsiskverbimą į medieną, ir medžio darbams pritaikytą galvos geometriją. Rankenos apsaugą ir ilgą tarnavimo laiką užtikrina iš nerūdijančiojo plieno pagamintas koto apsauginis elementas. Dėl pluoštu sustiprinto PA koto kirvis tampa ilgaamžis ir tvirtas. Šalia kirvio galvos esantis svorio centras sukuria puikų balansą ir svorio pasiskirstymą. Ši kombinacija lemia gilų prasiskverbimą ir reikiamą kirtimo galią. Plaktuko funkcija suteikia galimybę lengvai ir efektyviai panaudoti skaldymo pleištus (neplieninius pleištus). 

  Kirtimo pleištas 14 cm/5,5" (9,90)

  Kirtimo pleištas 20 cm/8" (11,89)

  Kirtimo pleištas 25 cm/10" (14,90)