GARDENA elektrinė vejapjovė „PowerMax™ 1800/42“

 • Kraunamos nuotraukos
  24299
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Tipas
  Elektrinis
  Galia
  1800 W
  Pjovimo agregato medžiaga
  Plienas
  Pjovimo plotis
  42 cm
  Pjovimo aukščio nustatymas
  Centrinis
  Pjovimo aukščio padėtys
  5 padėtys
  Pjovimo aukštis min- max
  20- 60 mm
  Darbinio ploto pajėgumas
  800 m²
  Surinktuvas
  Yra
  Surinktuvo talpa
  45 l
  Rankenų tipas
  Sulankstomos rankenos
  Vejapjovės svoris
  14 kg
 • Galinga elektrinė GARDENA vejapjovė „PowerMax™ 1800/42“ puikiai tinka didelių vejų priežiūrai. Specialus grūdintas „DuraEdge“ pjovimo peilis užtikrina optimalius pjovimo rezultatus. „ErgoTec Plus“ rankeną itin patogu laikyti, ji leidžia stumti vejapjovę labai lengvai ir tolygiai. Naudodamiesi „QuickFit Plus“ funkcija galėsite ypač lengvai pasirinkti vieną iš 5 pjovimo aukščio padėčių. Vejos šukos korpuso šonuose palengvina pjovimą prie pat pastatų, sienų ir takelių. „CnC Plus“ sistema užtikrina optimalų žolės nupjovimą ir surinkimą, be to, rečiau reikia ištuštinti žolės rinktuvą. Dėl teleskopinės ir sulankstomosios rankenos vejapjovę patogu pritaikyti pagal naudotojo ūgį, taip pat ją lengva transportuoti ir sandėliuoti taupant vietą.

  Efektyvus pjovimas ir surinkimas
  Elektrinė vejapjovė, turinti „CnC Plus" sistemą, užtikrina puikius žolės pjovimo rezultatus. Dėl patobulinto sukuriamo oro srauto gerokai daugiau nupjautos žolės patenka į rinktuvą, todėl dirbant rinktuvą reikia rečiau ištuštinti.

  Ergonomiška rankena
  Rankena, kurią supa ergonomiškos formos lankelio jungikliai, leidžia dirbi patogiai ir lanksčiai. Ergonomiškos formos rankena užtikrina natūralią rankos padėtį, todėl stumti ir valdyti vejapjovę labai lengva. Vejapjovę galima lanksčiai valdyti ir įjungti esant bet kokiai rankenos padėčiai.

  Tinkamas įvairaus ūgio vartotojams
  Teleskopinį veleną galima optimaliai sureguliuoti bet kokio ūgio naudotojams. Sulankstomą rankeną galima lengvai sulankstyti, kad įrenginys užimtų mažiau vietos ir jį būtų patogiau transportuoti.

  Paprastas pjovimo aukščio reguliavimas
  Vieno mygtuko paspaudimu "QuickFit Plus" centrinio aukščio reguliavimo funkcija leidžia lengvai koreguoti pjovimo aukštį.