GARDENA akumuliatorinė žoliapjovė ComfortCut Li-18/23R

 • Kraunamos nuotraukos
  Komplektacija Kaina Kiekis Pirkti
  Be baterijos ir pakrovėjo
  8799
  Į krepšelį 
  Su baterija ir pakrovėju
  15099
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Baterijos tipas
  Ličio jonų
  Baterijos modelis
  BLi-18
  Baterijos talpa
  2.6 Ah
  Baterijos įtampa
  18 V
  Pjovimo plotis
  23 cm
  Ašmenų tipas
  RotorCut ašmenys
  Darbo laikas
  iki 60 min
  Baterijos įkrovimo laikas
  ~4 val.
  Rankenų tipas
  Reguliuojamos
  Svoris ( be akumuliatoriaus)
  2,4 kg
  Svoris ( su akumuliatoriumi)
  2,9 kg
 • Lengva GARDENA akumuliatorinė žoliapjovė "ComfortCut Li-18/23R", kurią labai lengva naudoti, ypač tinka ilgiems vejos pakraščiams ir sunkiai prieinamoms vietoms pjauti. Keičiamasis ličio jonų akumuliatorius yra itin galingas, tad užtikrina galingą ir ilgą žolės pjovimą. Itin ilga ir lengvai reguliuojama papildoma rankena užtikrina patogią ir ergonomiškai optimalią darbinę stovėseną. Kad dirbti būtų patogiau, teleskopinį kotą galite pritaikyti prie savo ūgio. Patogiai dirbti leidžia esantis kreipiamasis ratukas. Pareguliavus koto kampą ties žoliapjovės pjovimo galvute, tampa lengviau dirbti sunkiai prieinamose vietose. Pjaudami arti lysvių ir gėlynų, galite atlenkti augalų apsaugos lankelį, kad apsaugotumėte augalus. Žoliapjovė naudoja GARDENA sistemos 18V akumulaitorių 2.6 Ah. 

  Ilgas darbas neprisijungus prie maitinimo šaltinio
  18 V / 2,0 Ah ličio jonų akumuliatorius užtikrina ypač ilgą veikimo laiką. Jo užtenka vienam vejos pakraščio kilometrui nupjauti. Dėl indikatoriaus "POWERinfo" jūs visuomet žinote, kiek energijos liko akumuliatoriuje. Prireikus akumuliatorių galima lengvai pakeisti. Jis tinka ir daugumai kitų belaidžių GARDENA įrankių.

  Našus ir tylus pjovimas
  Pjovimo sistema "RotorCut" su tvirtais plastikineis peiliukais veikia ypač tyliai ir užtikrina tikslų bei švarų pjovimą.

  Individualiai pritaikoma
  Ypač ilga ir lengvai reguliuojama papildoma rankena darbą su žoliapjove padaro ypač patogų. Be to, teleskopinį kotą galima individualiai pritaikyti pagal naudotojo ūgį.

  Patogus vertikalus pjovimas
  Žoliapjovės galvutė turi integruotą kreipiantį ratuką, todėl ją galima kraipyti į šonus, o tai padeda tiesiai nupjauti atsikišusią žolę ties terasų kraštais, takais arba gėlių lysvėmis.

  Lengvas pjovimas po kliūtimis
  Pareguliavus koto kampą ties žoliapjovės galvute, tampa lengviau pjauti sunkiai prieinamose vietose, pavyzdžiui, po batutu ar sodo suoliuku.

  Lengvas nusvirusių vejos kraštų pjovimas
  Dėl 90° kraštų pjovimo funkcijos ir sumontuotu kreipiamuoju ratuku virš aikštelių, takelių ar lysvių nusvirusius vejos kraštus galima nesunkiai nupjauti vertikalia kryptimi ir gražiai suformuoti.