Prekių katalogas

GARDENA akumuliatorinė vejapjovė PowerMax™ Li-40/32

 • GARDENA akumuliatorinė vejapjovė PowerMax™ Li-40/32

  28099

  IŠPARDUOTA 

  Susisiekite su mumis.

  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • sbl
  • ml
  Gamintojas
  Gardena
  Variklio tipas
  Be šepetėlių
  Tipas
  Akumuliatorinis
  Baterijos tipas
  Ličio jonų
  Baterijos įtampa
  40 V
  Baterijos talpa
  2.6 Ah
  Pjovimo agregato medžiaga
  Plienas
  Pjovimo plotis
  32 cm
  Pjovimo aukštis min- max
  20- 60 mm
  Aukščio reguliavimo padėtys
  10
  Darbinio ploto pajėgumas
  280 m²
  Pjovimo aukščio reguliavimas
  Centrinis
  Surinktuvas
  Yra
  Surinktuvo talpa
  30 l
  Sulankstoma rankena
  Taip
 •  Ypač manevringa ir lengva akumuliatorinė vejapjovė yra universali ir puikiai tinka nedidelėms vejoms pjauti. Specialus grūdintas pjovimo peilis užtikrina optimalius pjovimo rezultatus. Dėl itin patogios „ErgoTec“ rankenos vejapjovė stumiama be jokio vargo. Naudodamiesi „QuickFit“ funkcija galėsite lengvai pasirinkti vieną iš 10 pjovimo aukščio lygių. Papildomos vejos šukos korpuso šonuose užtikrina tobulą pjovimą palei sienas ir šaligatvius. „CnC“ sistema užtikrina efektyvų pjovimą ir surinkimą. Vejapjovės rankenos sulankstomos, todėl ją patogu vežti ir laikyti neužimant daug vietos. Vejapjovės maitinimo šaltinis – lengvai prižiūrimas GARDENA sistemos akumuliatorius 40V ir 2.6 Ah. Komplekte su pakrovėju. Akumuliatorių greitai įkrausite bet kuriuo metu. Be to, jis apsaugotas nuo atminties efekto.

  Galinga akumuliatorinė technologija
  Atsarginis ličio jonų akumuliatorius yra galingas, nereikalaujantis priežiūros, lengvai įkraunamas ir paprastas pakeisti. LED ekrane nurodomas esamas akumuliatoriaus įkrovos lygis.

  Galingas PowerPlus variklis
  „PowerPlus“ variklis (be šepetėlių) pasižymi didele varomąja jėga ir išskirtinai našiai veikia ilgesnį laikotarpį bei pasižymi ilga tarnavimo trukme.

  Efektyvus pjovimas ir surinkimas
  Akumuliatorinė vejapjovė su CnC sistema užtikrina įspūdingus rezultatus. Geresnė oro cirkuliacija ir optimali žolės rinktuvo padėtis, užtikrina, kad žolė būtų pjaunama ir surenkama švariai ir našiai.

  Ergonomiška rankena
  „ErgoTec“ rankena su išjungimo svirtimis abiejose pusėse suteikia patogumo dirbant. Ergonomiška rankenos forma padeda patogiai pasidėti ranką, kad vejapjovę stumti būtų itin lengva.

  Lengvas pjovimo aukščio reguliavimas
  „QuickFit“ centrinis aukščio reguliatorius padeda itin paprastai reguliuoti pjovimo aukštį. Tiesiog nuspauskite ir pasukite.