Akumuliatorinė Husqvarna žoliapjovė 535iFR+BLI300 baterija+QC500 pakrovėjas

 • Kraunamos nuotraukos
  99900
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  Skaičiuojama...
  Baterijos tipas
  Ličio jonų
  Baterijos įtampa
  36 V
  Variklio tipas
  Be šepetėlių
  Pjovimo plotis
  45 cm
  Svoris ( be akumuliatoriaus)
  4,0 kg
  Rankenų tipas
  Dvigubos
  OEM laikymo diržai
  Balance 55
  OEM žoliapjovės galvutė
  T35 M12
  OEM pjūklo diskas
  Scarlett 200-22
  Komplektacija
  Su akumuliatoriumi BLi300 ir įkrovikliu QC500
 • Husqvarna 535iFR - tvirta ir universali, didelio našumo akumuliatorinis krūmapjovė, skirta dažnam naudojimui žolei, krūmynams pjauti ir lengviems miško valymo darbams atlikti. Lengva, gerai subalansuota 35cc benzininėms krūmapjovėms prilgystanti akumuliatorinė krūmapjovė. Husqvarna E-TORQ variklis ir 45 cm pjovimo diametras suteikia jums reikalingą našumą, kad darbą atliktumėte laiku. Dėl integruoto Husqvarna Connect ™ programėlėje lengva sekti tokią informaciją kaip naudojimo būsena, įkrovimo statistika ir priežiūros bei techninio aptarnavimo poreikiai. Kūginė pavara ir kiti labai svarbūs komponentai yra perkelti iš mūsų benzininių krūmapjovių asortimento.

  Husqvarna Connect
  Naudodami Husqvarna Connect programėlę rasite rekomendacijas kaip sklandžiai pradėti darbą, atsarginių dalių pasirinkimą ir specifikacijas. Jei turite bet kokį mūsų gaminį su Bluetooth, jums suteikiama prieiga prie papildomų funkcijų, pavyzdžiui, veikimo statistikos, įkrovimo būsenos, techninės priežiūros pranešimų ir dar daugiau. Programėlę galima nemokamai atsisiūsti iš Google play ar App Store parduotuvės.

  Tap 'n Go
  Ypač tvirta dviguba lynelio padavimo sistema su Tap 'n Go funkcija greitajam lynelio padavimui.

  3-greičių pasirinkimas maksimaliai pailgina darbo laiką

  Intuityvi klaviatūra
  Intuityvi klaviatūra patogiam naudojimui, su LED indikatoriumi nurodančiu akumuliatoriaus būseną.

  Saugus užvedimas
  „Husqvarna“ akumuliatoriniuose gaminiuose yra įjungimo / išjungimo mygtukas *. Saugumo sumetimais gaminio neužvesite, neatjungę konkretaus saugos įtaiso prieš paspaudžiant jungiklį. Patentuotas saugos indikatorius duos impulsą į LED lemputę, operatoriui bandant užvesti gaminį nesilaikydamas saugos instrukcijų. * Konkrečiiose rinkosi gali būtų modelių be LED indikatoriaus.

  (IPX4) atsparumas
  „Husqvarna“ akumuliatorinė krūmapjovė atitinka IPX4 atsparumo lietui klasifikaciją, todėl ją galima naudoti ištisus metus bet kokiomis oro sąlygomis.

  Gerai subalansuota konstrukcija
  "Husqvarna" gaminiai pasižymi gerai subalansuota konstrukcija, todėl patogiai dirbsite visomis darbo sąlygomis

  Bešepetėlinis E-TORQ variklis
  „Husqvarna“ „E-TORQ“ varikliai puikiai pritaikomi įvairioms užduotims. Bešepetėlinė konstrukcija užtikrina minimalų judančių dalių skaičių. Varikliai yra ilgaamžiai, todėl puikiai tinka profesionaliam naudojimui, nereikalauja priežiūros ir patikimi visą gaminio naudojimo laiką.

  Su gaminiu susiliejantis akumuliatorius
  Pažangi akumulitoriaus padėtis - akumuliatorius per visą gaminio korpusą. Sumažėja nešvarumų, drožlių, dulkių ir vandens kaupimosi akumuliatoriuje rizika. Tai taip pat reiškia, kad akumuliatoriaus svoris gali būti išmaniai paskirstytas, suteikinat daugiau manevringumo.

  Vienas akumuliatorius tinka visiems akumuliatoriniams gaminiams
  36 V ličio jonų akumuliatoriaus blokas sukurtas ilgalaikiam profesionalų darbui esant sudėtingoms sąlygoms. Jis tinka visiems mūsų rankiniams įrenginiams, todėl tą patį akumuliatorių galite sukeisti tarp žoliapjovės, pūstuvo, grandininio pjūklo, gyvatvorių žirklių ir tęsti darbą.

  Tylus veikimas
  Mūsų akumuliatorinių įrankių triukšmo lygis yra 13 dB(A) mažesnis, palyginti su benzininiais įrenginiais. Tai labai didelis skirtumas. 3 dB(A) sumažinimas pasiekiamas per pusę sumažinus triukšmo lygį. Tai užtikrina daug malonesnį darbą ir suteikia galimybę dirbti daugelyje viešų vietų.

  Nereikalauja daug priežiūros
  Nereikia pilti degalų, yra mažiau dalių, kurioms reikia priežiūros, o elektroniniu būdu valdoma sistema užtikrina trumpesnį prastovų laiką ir mažesnes eksploatacines išlaidas.

  Reguliuojamos rankenos
  Reguliuojamos rankenos - skirtos didesniam patogumui.

  Minkštos rankenos
  Minkštos rankenos komfortiškam naudojimui

  Optimalus veleno ilgis ir pavara
  Optimalus veleno ilgis ir 35 laipsnių kampinė pavara palengvina valdymą ir sudaro sąlygas dirbti lygiagrečiai, prie pat žemės.